Producenci

SENA zestaw Bluetooth 3.0 Audio Pack do kamer GoPro® do 100 m, z mocowaniem
Cena: 409,00 zł
szt.

Sena Bluetooth Audio Pack do kamer GoPro to specjalnie zaprojektowany adapter do kamer GoPro Hero3 i Hero3+, pozwalający na wykorzystanie w ich obsłudze technologii Bluetooth. Przy użyciu zestawu słuchawkowego pozwala na nagrywanie filmów z dźwiękiem, również w funkcji interkomu, na odległość do 100 m. Sena Bluetooth Audio Pack współpracuje zarówno z urządzeniami Sena jak i innymi zestawami słuchawkowymi Bluetooth. Doskonale podnosi funkcjonalność kamery GoPro oraz pozwala na w pełni nowe odkrywanie możliwości nagrywania filmów podczas uprawiania sportów.

Automatyczna ładowarka do akumulatora motocyklowego Landport PC MC900
Cena: 105,00 zł
szt.
Automatyczna ładowarka wysokiej jakości. Prąd ładowania do 0,9 A Obsługuje wszystkie akumulatory motocyklowe, nawet dużej pojemności. Najważniejsze cechy: -przełącznik 6 i 12V (jako jedna z nielicznych na rynku posiada tę funkcję) -diody sygnalizując...

Darmowa dostawa

Duże zakupy?
Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł wysyłamy 

za darmo!

U nas najtaniej!

Znaleźli Państwo produkt z naszej oferty taniej w innym sklepie lub serwisie aukcyjnym? Prosimy o przesłanie linku na  adres mailowy Biura Obsługi Klienta - postaramy się przedstawić konkurencyjną ofertę.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

© 2006-2019 MOTOCYKLOWO.PL

Sklep internetowy Shoper.pl