Producenci

Rękawice motocyklowe Adrenaline Blade, czarny
Cena: 190,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline Blade, czarny

Skórzane uniwersalne rękawice o niestandardowej długości, zasłaniającej nadgarstek, ale nie nachodzącej na mankiet kurtki. Wykonane w całości z miękkiej, odpornej na przetarcia skóry. Perforowane strefy zapewniają chłodzenie dłoni podczas jazdy w najcieplejsze dni, a elastyczne elementy umożliwiają dobre dopasowanie do dłoni. Podwójne ochraniacze poszczególnych palców oraz rozbudowany ochraniacz knykci zapewnia właściwy poziom ochrony. Warto również zwrócić uwagę na solidne ochraniacze rozmieszczone w strefach mięśnia odwodziciela i zginacza palca małego, jak również mięśnia odwodziciela kciuka.

 
Rękawice motocyklowe Adrenaline Laguna, czarny
Cena: 270,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline Laguna, czarny

To jak dotychczas najbardziej zaawansowane technicznie rękawice motocyklowe tej marki, jakie pojawiły się w ciągu kilku lat funkcjonowania Adrenaline na polskim rynku. Model LAGUNA oferuje rozwiązania niespotykane w tej kategorii cenowej. To między innymi panele ze skóry kangurzej, ochraniacze z carbonu i niezwykły design. Warto wspomnieć, że skóra kangurza stosowana jest w najdroższych rękawicach sportowych renomowanych firm. Model LAGUNA wyposażony jest w twarde ochraniacze kostek na poszczególnych palcach, rozbudowany wentylowany ochraniacz knykci, carbonowe ochraniacz kości śródręcza oraz poduszki amortyzujące, rozmieszczone w strefach mięśnia odwodziciela i zginacza palca małego, jak również mięśnia odwodziciela kciuka. Na górnej części dłoni znajduje się panel z neoprenu połączony z podwójnym zapięciem mankietu. Na wewnętrznej stronie umiejscowiono pasek regulacji obwodu nadgarstka.

 
Rękawice motocyklowe ADRENALINE PRO WARM, czarne
Cena: 175,00 zł
Rękawice motocyklowe ADRENALINE PRO WARM, czarne

Skórzane wodoodporne rękawice turystyczne, zawierające oddychająca membranę Reissa oraz ciepłą wyściółkę wnętrza. Warstwa wierzchnia to miękka i zarazem mocna skóra bydlęca. Wewnątrz poza wspomnianą membrana znajduje się warstwa ocieplająca. Na zewnętrznej stronie umieszczono solidny ochraniacz knykci oraz duży elastyczny panel skóry „akordeonowej”, która reaguje na naprężenia i zapewnia wysoki komfort użytkowania. W modelu Pro Warm zastosowano również pasek regulacyjny na linii nadgarstka oraz wysoki mankiet z dużym zapięciem na rzep. Na wewnętrznej stronie dłoni znajdują się wzmocnienia i ochraniacze minimalizujące efekty ślizgu po asfalcie.

Rękawice motocyklowe Adrenaline Race Pro Knox, czarny
Cena: 239,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline Race Pro Knox, czarny

Sportowe rękawice, w których marka Adrenaline po raz pierwszy wykorzystała legendarne ochraniacze firmy Knox. Ten model został wykonany z myślą o zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, zachowując przy tym bardzo atrakcyjna cenę. Rękawice zostały wyposażone w twarde ochraniacze kostek na poszczególnych palcach i rozbudowany ochraniacz knykci. Na wewnętrznej stronie dłoni znajdują się dwa ochraniacze firmy Knox. Rozlokowano je w miejscach, które najczęściej przecierają się w czasie kontaktu z asfaltem. To rozwiązania minimalizuje efekt ślizgu po asfalcie.

 
Rękawice motocyklowe Adrenaline Road, czarny
Cena: 165,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline Road, czarny

Nowe uniwersalne rękawice Adrenaline. Wykonane z miękkiej bydlęcej skóry. Posiadają masywny protektor knykci oraz twarde ochraniacze na palcach. Wysoki mankiet idealnie zabezpiecza dłoń, a regulacja obwodu pozwala zakładać rękawicę zarówno na jak i pod rękaw kurtki. Wewnętrzna część dłoni została zabezpieczona panelami polepszającymi pewność uchwytu.

 
Rękawice motocyklowe Adrenaline Sahara, czarny
Cena: 105,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline Sahara, czarny

Nowe letnie rękawice Adrenaline dedykowane do jazdy miejskiej i turystycznej w najcieplejsze dni roku. Krótki fason nie blokuje dopływu powietrza przez mankiet kurtki do jej wnętrza. Ich konstrukcja na zewnętrznej stronie została oparta na siateczkowym, przewiewnym materiale, natomiast strona wewnętrzna uszyta jest z zamszu wzmacnianego syntetyczną skórą odporną na przetarcia. Na górnej części zamieszczono duży ochraniacz knykci, a na poszczególnych palcach małe twarde ochraniacze. Elastyczne strefy zapewniają wygodę użytkowania.

 
Rękawice motocyklowe Adrenaline VRX II, czarny
Cena: 165,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline VRX II, czarny

Rękawice VRX II to nowość w ofercie Adrenaline na sezon 2012. Wykonane z mocnej i miękkiej skóry. Na wewnętrznej stronie dłoni posiadają mały panel z chłonnego tekstylnego materiału, pozwalający na przetarcie wizjera kasku podczas jazdy. Miejsca szczególnie narażone na przetarcia pokryto wzmacniającymi wstawkami. Twarde ochraniacze kostek wyposażono we wloty powietrza. To rozwiązanie jednocześnie dba o bezpieczeństwo dłoni kierowcy, jak i stanowi element wentylacji. Elastyczne wstawki i miękkie ochraniacze umieszczone na palcach gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Wysoki mankiet wyposażono w system regulacji dwoma szerokimi pasami z rzepem. Dzięki temu w zależności od upodobań kierowcy, mankiet może być chowany pod kurtkę lub wyjęty na zewnątrz rękawa.

 
Rękawice motocyklowe Adrenaline Zenith Pro Kevlar, czarny
Cena: 234,00 zł
Rękawice motocyklowe Adrenaline Zenith Pro Kevlar, czarny

Dokładnie przemyślana konstrukcja i zastosowanie przy produkcji wysokiej jakości skóry oraz ochraniaczy zawierających KEVLAR sprawiają, że w tej kategorii cenowej ciężko znaleźć konkurenta dla modelu ZENITH. Rękawice zostały wyposażone w twarde ochraniacze kostek na poszczególnych palcach, rozbudowany wentylowany ochraniacz knykci, kevlarowe ochraniacze kości śródręcza oraz poduszki amortyzujące, rozmieszczone w strefach mięśnia odwodziciela i zginacza palca małego, jak również mięśnia odwodziciela kciuka. Na górnej części dłoni znajduje się panel z neoprenu połączony z podwójnym zapięciem mankietu. Na wewnętrznej stronie umiejscowiono pasek regulacji obwodu nadgarstka.

 
Rękawice motocyklowe damskie Adrenaline Lady Street Race, czarny
Cena: 165,00 zł
Rękawice motocyklowe damskie Adrenaline Lady Street Race, czarny

Damskie rękawice do codziennego użytku, Wykonane z mocnej skóry bydlęcej i wyposażone w carbonowe ochraniacze. Uniwersalny fason tych rękawic doskonale zgra się z każdym typem odzieży szosowej. Za wygodę odpowiadają elementy elastyczne, możliwość regulacji obwodu mankietu i nadgarstka oraz wnętrze wykończone miękką podszewką.

 
Rękawice motocyklowe damskie Adrenaline Queen Of Speed, czarny
Cena: 190,00 zł
Rękawice motocyklowe damskie Adrenaline Queen Of Speed, czarny

To model, którym Adrenaline udowadnia, że tzw. marka budżetowa może oferować nowoczesne, świetnie wykonane elementy ubioru motocyklowego. Model QUEEN OF SPEED to bardzo wysokiej jakości damskie rękawice sportowe wykonane z miękkiej bydlęcej skóry. Wyposażono je w solidny ochraniacz knykci z otworami wentylacyjnymi oraz twarde ochraniacze kostek palców. Wysoki mankiet z regulacją obwodu został wzmocniony ochraniaczem, który znajdzie swojej zastosowanie w przypadku ślizgu po asfalcie. Również na wewnętrznej stornie dłoni znajdują się poduszki amortyzujące oraz naszywka z chropowatego materiału odpornego naścieranie i zapewniającego dobry chwyt manetek. Szwy zabezpieczone przed przetarciem.

 
Rękawice motocyklowe damskie Adrenaline Venus Pro, czarny
Cena: 145,00 zł
Rękawice motocyklowe damskie Adrenaline Venus Pro, czarny

Rękawice skórzane damskie ADRENALINE VENUS PRO, czarny

Rękawice motocyklowe damskie IXON RS CHICANE HP, biały/czarny
Cena: 321,00 zł
Rękawice motocyklowe damskie IXON RS CHICANE HP, biały/czarny

Najwyższy model sportowych rękawic damskich w ofercie Ixon. Podobnie jak większość nowych produktów tej francuskiej marki, również model RS CHICANE wykonany jest w taki sposób, aby spełniał zaostrzoną normę bezpieczeństwa CE2. Posiadają utwardzone ochraniacze na wszystkich palcach, a ochraniacz główny kostek wyposażony został we wlot wentylacyjny, który jest patentem Ixon. Na zewnętrznej części dłoni znajdują się ponadto strefy z perforowanej skóry. Za bezpieczeństwo odpowiada również długi mankiet ze zintegrowanym ochraniaczem. Na wewnętrznej części znajdziemy wzmocnienia ze skóry i mini poduszki amortyzujące uderzenia o nawierzchnię. Pełną swobodę ruchu palców zapewniają elastyczne strefy. Wnętrze na stałe pokryte jest miękką podszewką zintegrowaną ze skórą.

Rękawice motocyklowe Gareth Air protect, czarny
Cena: 189,99 zł
Rękawice motocyklowe Gareth Air protect, czarny

Rękawice z naturalnej skóry. Ochraniacz z formowanego super wytrzymałego tworzywa z wstawkami karbon oraz systemem keprotech-vent na nadgarstach oraz na palcach.

Rękawice motocyklowe Gareth Ghost, czarny
Cena: 169,99 zł
Rękawice motocyklowe Gareth Ghost, czarny

Rękawice wykonane z naturalnej skóry oraz nici, które zapobiegają przetarciu. Wewnętrzna strona posiada wstawki z amary.

Rękawice motocyklowe Gareth Reflex, czarny
Cena: 179,90 zł
Rękawice motocyklowe Gareth Reflex, czarny

Rękawice z naturalnej skóry, które wykonane są z super wytrzymałych materiałów. Wykonane z tworzywa keprotech z wstawkami reflex.

Rękawice motocyklowe IXON RS MOTO HP, biało/czarne
Cena: 439,00 zł
Rękawice motocyklowe IXON RS MOTO HP, biało/czarne

Wysokiej klasy rękawice sportowe oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykonane z elementów popularnej skóry bydlęcej oraz skóry koziej, charakteryzującej się bardzo wysoką odpornością na ścieranie. Zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować dolegliwe kontuzje dłoni, powstające przy niegroźnie wyglądających spotkaniach z asfaltem. Ciekawym rozwiązaniem jest wentylowany zewnętrzny protektor kostek, który jest autorskim rozwiązaniem opracowanym przez Ixon. Szeroki mankiet z usztywnionym zapięciem został zaprojektowany w taki sposób, aby swobodnie mieścił się na rękawie kurtki, a mini poduszki na wewnętrznej stronie dłoni mają za zadanie amortyzowanie uderzenia o podłoże. Przed skutkami dolegliwych kontuzji chroni również mostek łączący mały serdeczny palec.

Kontakt

tel.   12 333 77 97

Darmowa dostawa

Duże zakupy?
Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł wysyłamy 

za darmo!

U nas najtaniej!

Znaleźli Państwo produkt z naszej oferty taniej w innym sklepie lub serwisie aukcyjnym? Prosimy o przesłanie linku na  adres mailowy Biura Obsługi Klienta - postaramy się przedstawić konkurencyjną ofertę.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

© 2006-2019 MOTOCYKLOWO.PL

Sklep internetowy Shoper.pl