Producenci

Rękawice motocyklowe damskie IXON RS CHICANE HP, biały/czarny
Cena: 321,00 zł
Rękawice motocyklowe damskie IXON RS CHICANE HP, biały/czarny

Najwyższy model sportowych rękawic damskich w ofercie Ixon. Podobnie jak większość nowych produktów tej francuskiej marki, również model RS CHICANE wykonany jest w taki sposób, aby spełniał zaostrzoną normę bezpieczeństwa CE2. Posiadają utwardzone ochraniacze na wszystkich palcach, a ochraniacz główny kostek wyposażony został we wlot wentylacyjny, który jest patentem Ixon. Na zewnętrznej części dłoni znajdują się ponadto strefy z perforowanej skóry. Za bezpieczeństwo odpowiada również długi mankiet ze zintegrowanym ochraniaczem. Na wewnętrznej części znajdziemy wzmocnienia ze skóry i mini poduszki amortyzujące uderzenia o nawierzchnię. Pełną swobodę ruchu palców zapewniają elastyczne strefy. Wnętrze na stałe pokryte jest miękką podszewką zintegrowaną ze skórą.

Rękawice motocyklowe Gareth Air protect, czarny
Cena: 189,99 zł
Rękawice motocyklowe Gareth Air protect, czarny

Rękawice z naturalnej skóry. Ochraniacz z formowanego super wytrzymałego tworzywa z wstawkami karbon oraz systemem keprotech-vent na nadgarstach oraz na palcach.

Rękawice motocyklowe Gareth Ghost, czarny
Cena: 169,99 zł
Rękawice motocyklowe Gareth Ghost, czarny

Rękawice wykonane z naturalnej skóry oraz nici, które zapobiegają przetarciu. Wewnętrzna strona posiada wstawki z amary.

Rękawice motocyklowe Gareth Reflex, czarny
Cena: 179,90 zł
Rękawice motocyklowe Gareth Reflex, czarny

Rękawice z naturalnej skóry, które wykonane są z super wytrzymałych materiałów. Wykonane z tworzywa keprotech z wstawkami reflex.

Rękawice motocyklowe IXON RS MOTO HP, biało/czarne
Cena: 439,00 zł
Rękawice motocyklowe IXON RS MOTO HP, biało/czarne

Wysokiej klasy rękawice sportowe oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykonane z elementów popularnej skóry bydlęcej oraz skóry koziej, charakteryzującej się bardzo wysoką odpornością na ścieranie. Zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować dolegliwe kontuzje dłoni, powstające przy niegroźnie wyglądających spotkaniach z asfaltem. Ciekawym rozwiązaniem jest wentylowany zewnętrzny protektor kostek, który jest autorskim rozwiązaniem opracowanym przez Ixon. Szeroki mankiet z usztywnionym zapięciem został zaprojektowany w taki sposób, aby swobodnie mieścił się na rękawie kurtki, a mini poduszki na wewnętrznej stronie dłoni mają za zadanie amortyzowanie uderzenia o podłoże. Przed skutkami dolegliwych kontuzji chroni również mostek łączący mały serdeczny palec.

Darmowa dostawa

Duże zakupy?
Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł wysyłamy 

za darmo!

U nas najtaniej!

Znaleźli Państwo produkt z naszej oferty taniej w innym sklepie lub serwisie aukcyjnym? Prosimy o przesłanie linku na  adres mailowy Biura Obsługi Klienta - postaramy się przedstawić konkurencyjną ofertę.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

© 2006-2019 MOTOCYKLOWO.PL

Sklep internetowy Shoper.pl