Producenci

Opcje przeglądania

Uchwyty na telefon

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Uchwyt montowany do kierownicy Interphone MOTO HOLDER 4.5 FOR TUBULAR HANDLEBAR
Cena: 148,00 zł
szt.
Uchwyt montowany do kierownicy Interphone MOTO HOLDER 4.5 FOR TUBULAR HANDLEBAR

Mocowanie do kierownicy wraz z etui do urządzeń z ekranem o przekątnej 4,5 cala. Bardzo wytrzymały korpus zewnętrzny i wewnętrzny z powłoką gumową zapewniający całkowitą ochronę. Uchwyt mocujący z zamknięciem bezpieczeństwa jest regulowany przez pełne 360°, dzięki czemu można ustawić urządzenie w najlepszej z możliwych pozycji. Wszystkie funkcje urządzenia są dostępne, łącznie z funkcją ekranu dotykowego, podłączenia słuchawek i ładowarki. Uchwyt pozwala również na wykonywanie zdjęć bez wyjmowania urządzenia z etui.

Uchwyt montowany do kierownicy Interphone MOTO HOLDER 5.2 FOR TUBULAR HANDLEBAR
Cena: 145,00 zł
szt.
Uchwyt montowany do kierownicy Interphone MOTO HOLDER 5.2 FOR TUBULAR HANDLEBAR

Mocowanie do kierownicy wraz z etui do urządzeń z ekranem o przekątnej 5,2 cala. Bardzo wytrzymały korpus zewnętrzny i wewnętrzny z powłoką gumową zapewniający całkowitą ochronę. Uchwyt mocujący z zamknięciem bezpieczeństwa jest regulowany przez pełne 360°, dzięki czemu można ustawić urządzenie w najlepszej z możliwych pozycji. Wszystkie funkcje urządzenia są dostępne, łącznie z funkcją ekranu dotykowego, podłączenia słuchawek i ładowarki. Uchwyt pozwala również na wykonywanie zdjęć bez wyjmowania urządzenia z etui.

Uchwyt montowany do kierownicy Interphone MOTO HOLDER 6.0 FOR TUBULAR HANDLEBAR
Cena: 145,00 zł
szt.
Uchwyt montowany do kierownicy Interphone MOTO HOLDER 6.0  FOR TUBULAR HANDLEBAR

Mocowanie do kierownicy wraz z etui do urządzeń z ekranem o przekątnej 6 cali. Bardzo wytrzymały korpus zewnętrzny i wewnętrzny z powłoką gumową zapewniający całkowitą ochronę. Uchwyt mocujący z zamknięciem bezpieczeństwa jest regulowany przez pełne 360°, dzięki czemu można ustawić urządzenie w najlepszej z możliwych pozycji. Wszystkie funkcje urządzenia są dostępne, łącznie z funkcją ekranu dotykowego, podłączenia słuchawek i ładowarki. Uchwyt pozwala również na wykonywanie zdjęć bez wyjmowania urządzenia z etui.

Kontakt

tel.   12 333 77 97

Darmowa dostawa

Duże zakupy?
Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł wysyłamy 

za darmo!

U nas najtaniej!

Znaleźli Państwo produkt z naszej oferty taniej w innym sklepie lub serwisie aukcyjnym? Prosimy o przesłanie linku na  adres mailowy Biura Obsługi Klienta - postaramy się przedstawić konkurencyjną ofertę.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

© 2006-2019 MOTOCYKLOWO.PL

Sklep internetowy Shoper.pl