Producenci

Zwroty

Kupujący będący konsumentem ma prawo bez podania przyczyny odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271). W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący zobowiązany jest złożyć oświadczenie o odstąpieniu. 

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, kompletny, nie może nosić śladów użytkowania. Do zwracanego towaru prosimy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży z dopiskiem „Zwrot”.

Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar, tak aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia przesyłki. Po otrzymaniu i przyjęciu towaru Sprzedający zwróci Kupującemu kwotę równą cenie zakupu zwracanego sprzętu oraz Kupującemu, który zażądał wystawienia faktury VAT, wystawi fakturę korygującą i odeśle na adres Kupującego. Kupujący po otrzymaniu faktury korygującej jest zobowiązany do podpisania kopii i odesłania jej.

W przypadku odstąpienia od umowy cena zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupującego w terminie do 14 dni od daty odstąpienia przez Kupującego od umowy.

Kupujący nieposiadający statusu Konsumenta nie ma uprawnienia do odstąpienia od umowy. Wobec takich Kupujących zasady i terminy odstąpienia od umowy regulują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Darmowa dostawa

Duże zakupy?
Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł wysyłamy 

za darmo!

U nas najtaniej!

Znaleźli Państwo produkt z naszej oferty taniej w innym sklepie lub serwisie aukcyjnym? Prosimy o przesłanie linku na  adres mailowy Biura Obsługi Klienta - postaramy się przedstawić konkurencyjną ofertę.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

© 2006-2019 MOTOCYKLOWO.PL

{nocache:6fb096fbaac01af8ea8cd45b647fa1b0#0}
Sklep internetowy Shoper.pl